Akreditace

Vyplňujte akreditační formulář jen v případě, že máte oprávnění navštěvovat v rámci médií utkání TELH. Výjimka platí pro zaměstnance klubu a členy sportovního spolku HC Litvínov při vypsaných událostech.

PŘIHLÁŠKA NA AKREDITACI

Jméno:
Příjmení
Emailová adresa:
Funkce:
Médium:
Průkazová fotografie:
*(JPEG, JPG, GIF, PNG)
*maximální velikost souboru 4MB

VÝBĚR UDÁLOSTÍ

UdálostDatum konáníMístoKapacitaVolnýchPoznámka
Bohužel žádná událost s možností akreditace není k dispozici.
Zápasy - Dorost včera

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Zápasy - Junioři včera

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.
Mládež včera

Čtyři hráči Litvínova obdrželi pozvánku na kemp VTM U14 v Děčíně

V nominaci krajského výběru do čtrnácti let tentokrát najdete čtyři litvínovské zástupce. Hráči se 8.12. zúčastní jednodenního kempu v Děčíně.
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov