Akreditace

Vyplňujte akreditační formulář jen v případě, že máte oprávnění navštěvovat v rámci médií utkání TELH. Výjimka platí pro zaměstnance klubu a členy sportovního spolku HC Litvínov při vypsaných událostech.

PŘIHLÁŠKA NA AKREDITACI

Jméno:
Příjmení
Emailová adresa:
Funkce:
Médium:
Průkazová fotografie:
*(JPEG, JPG, GIF, PNG)
*maximální velikost souboru 4MB

VÝBĚR UDÁLOSTÍ

UdálostDatum konáníMístoKapacitaVolnýchPoznámka
Hockey Open Air 202004.01.2020 - 04.01.2020 13:00Rudolf-Harbig Stadion5012Akreditace pro novináře k Open Air 2020 v německých Drážďanech.
Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha