Akreditace

Vyplňujte akreditační formulář jen v případě, že máte oprávnění navštěvovat v rámci médií utkání TELH. Výjimka platí pro zaměstnance klubu a členy sportovního spolku HC Litvínov při vypsaných událostech.

PŘIHLÁŠKA NA AKREDITACI

Jméno:
Příjmení
Emailová adresa:
Funkce:
Médium:
Průkazová fotografie:
*(JPEG, JPG, GIF, PNG)
*maximální velikost souboru 4MB

VÝBĚR UDÁLOSTÍ

UdálostDatum konáníMístoKapacitaVolnýchPoznámka
Bohužel žádná událost s možností akreditace není k dispozici.
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.