Akreditace

Vyplňujte akreditační formulář jen v případě, že máte oprávnění navštěvovat v rámci médií utkání TELH. Výjimka platí pro zaměstnance klubu a členy sportovního spolku HC Litvínov při vypsaných událostech.

PŘIHLÁŠKA NA AKREDITACI

Jméno:
Příjmení
Emailová adresa:
Funkce:
Médium:
Průkazová fotografie:
*(JPEG, JPG, GIF, PNG)
*maximální velikost souboru 4MB

VÝBĚR UDÁLOSTÍ

UdálostDatum konáníMístoKapacitaVolnýchPoznámka
Bohužel žádná událost s možností akreditace není k dispozici.
Rozhovory - Žáci dnes

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?