Akreditace

Vyplňujte akreditační formulář jen v případě, že máte oprávnění navštěvovat v rámci médií utkání TELH. Výjimka platí pro zaměstnance klubu a členy sportovního spolku HC Litvínov při vypsaných událostech.

PŘIHLÁŠKA NA AKREDITACI

Jméno:
Příjmení
Emailová adresa:
Funkce:
Médium:
Průkazová fotografie:
*(JPEG, JPG, GIF, PNG)
*maximální velikost souboru 4MB

VÝBĚR UDÁLOSTÍ

UdálostDatum konáníMístoKapacitaVolnýchPoznámka
6. kolo | Litvínov - Hradec Králové02.10.2022 - 02.10.2022 17:30Zimní stadion Ivana Hlinky1512Akreditace pro novináře a fotografy.
Zápasy - Junioři včera

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Odehrané 13:00 | Jun.
HC VERVA Litvínov