Klub 02.02.2024
Autor: Libor Weber

25. února odehrajeme 6. ročník Vlasatého zápasu

V neděli 25. února v utkání proti Spartě proběhne tradiční 6. ročník charitativní akce Vlasatý zápas se spolkem Nové háro. Letos budeme pomáhat hned dvěma dívenkám, a to čtyřleté Sáře a osmileté Aničce z Prahy, které procházejí onkologickou léčbou, kvůli které přišly o své vlásky. Úvodní buly se vhodí v 16:30.

Do akce se můžete zapojit několika způsoby. Přispět můžete do pokladniček, které budou u vchodů ZS Ivana Hlinky nebo libovolnou částku skrze QR kód. Hráči na rozbruslení nastoupí s tradičními příčesky na helmách a odehrají celý zápas ve speciálních dresech, které po utkání poputují do aukce. Pomoci můžete i zakoupením charitativního merche ve Vervashopu.

Hledáme dárce vlasů pro výrobu paruky

Darovat můžete i své minimálně čtyřicet centimetrů dlouhé a nebarvené vlasy. V průběhu „Vlasatého zápasu“ vás zdarma ostříhají profesionální kadeřnice Salonu Marty Moravcové.

Přihlaste se na email: weber@hcverva.cz a napište své jméno, příjmení, věk a telefonní číslo.

Děkujeme, že v tom jedete s námi!

Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.