A-tým 27.07.2023
Autor: Jan Jindra

A-tým odstartoval přípravu na ledě

Výhradně suchá fáze letní přípravy je u konce. Ve čtvrtek 27. července se na ”spodní” ledové ploše poprvé sešel A-tým doplněný několika juniory ke společnému tréninku, do kterého se zapojil také Kristian Reichel. První přípravný zápas je na programu ve čtvrtek 10. srpna.

Ledová plocha na Zimním stadionu Ivana Hlinky se stále připravuje a k dispozici bude A-týmu v prvním srpnovém týdnu. I proto se mužstvo pod vedením Karla Mlejnka začalo připravovat na "spodní" tréninkové ploše. První trénink na ledě byl rozdělen na dvě části - v té první hráči pilovali techniku bruslení pod vedením trenérky Petry Lehké, ve druhé části se vedení tréninku ujal hlavní trenér Karel Mlejnek, který hráčům připravil pořádně svižný start přípravy.

Od srpna budou tréninky probíhat na obou ledových plochách. V první dopolední fázi tréninku se hráči rozdělí do menších skupin, následovat bude fáze společná pro celý tým s odpoledními dobrovolnými tréninky. 

První přípravné utkání odehrajeme ve čtvrtek 10. srpna na domácím ledě proti Mladé Boleslavi. 

Fotogalerie

Zápasy - Junioři dnes

Junioři ve Zlíně slaví po povedeném obratu!

Mladí hráči Vervy se ve Zlíně nezalekli ani dvoubrankového vedení soupeře a nakonec slaví vítězství po samostatných nájezdech.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorost nadělil poslednímu Kladnu půltucet branek

K dalšímu utkání vyrazili litvínovští dorostenci na led poslední Kladna. Z desetibrankové přestřelky vyšla nakonec lépe Verva, která veze na sever Čech tři body.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři​ padli brankou v závěru

Mladí hráči Vervy rozehráli nadstavbu cennou výhrou v Českých Budějovicích, dnes se poprvé představili před svými fanoušky.
Více >