Klub 08.02.2024
Autor: Vladislav Kollert

AUKCE: Dražte první část hraných dresů 2023/2024!

HC VERVA Litvínov draží tmavou sadu černých dresů ze sezóny 2023/2024. Součástí balení je certifikát pravosti vydaný klubem. Dresy bude možné po skončení aukce vyzvednout ve Vervashopu, nebo si nechat zaslat na adresu za poplatek 150,- Kč. Tato aukce je první částí celkového objemu hraných dresů a memorabilií připravených k dražbě.

Více informací najdete po kliknutí ZDE!

Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.