Klub 14.06.2021
Autor: Klub

Brankář David Honzík míří na Slovensko. Upsal se Nitře

Sedmadvacetiletý brankář David Honzík nebude pokračovat v nové sezóně v Litvínově. Po nekompletních dvou ročnících na severu Čech končí. Nově se upsal Nitře ve slovenské extralize.

David Honzík přišel do kádru Vervy před sezónou 2019/2020. Pod Krušnými horami odchytal 28 utkání s úspěšností 89,2% zákroků. V únoru se přesunul na hostování do organizace Třince, se kterou byl i u mistrovského titulu. Na nové smlouvě se s litvínovským vedením nedohodl a míří tak na Slovensko. "Davidovi děkujeme za odvedené služby v Litvínově. Přejeme mu hodně štěstí v dalším angažmá," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast...
Více >
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >