Konto našeho srdce 22.02.2019
Autor: Ondřej Vlk

Charitativní aukce HC VERVA Litvínov pro Nové háro!

HC VERVA Litvínov draží dva dresy a sadu puků pro dobrou věc! Konto Našeho Srdce podporuje spolek Nové háro. Spolek Nové háro pomáhá onkologicky nemocným dětem získat nové vlásky v podobě ručně vyráběných paruk z pravých vlasů.
I vy v této aukci můžete podpořit dobrou věc a vydražit jeden z předmětů aukce. Do aukce jde speciálně vyrobený dres Michala Trávníčka, ve kterém nastoupil na rozbruslení a dres také celý tým podepsal. Podepsaný Dres Martin Dejdara, ve kterém vhodil čestnou buly před začátkem utkání a sada tří podepsaných puků s podobiznou Martina Dejdara. Veškerý výtěžek z aukce poputuje Novému háru.

Aukci naleznete ZDE

Mládež před 3 dny

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Rozhovory - Junioři 20.03.2019

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Mládež 20.03.2019

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.