Konto našeho srdce 10.03.2021
Autor: Ondřej Vlk

Charitativní aukce hraných zlatých dresů Konta našeho srdce

HC VERVA Litvínov draží sadu hraných zlatých dresů včetně štulpen. Zlaté dresy byly vyrobeny pro charitativní akci třetí ročník Vlasatého zápasu. Verva v nich nastoupila na rozbruslení proti Madeta Motor České Budějovice a odehrála celé utkání ve Zlíně. Dresy mají vyšité číslo i nápis na hrudi. Celý výtěžek z aukce poputuje na dobrou věc.
Dražit můžete ZDE
Dorost před 2 dny

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.