Klub 18.06.2020
Autor: Ondřej Vlk

Cheza je jen jedna: Úspěšný dokument čeká premiéra v letním kině!

Úspěšný dokument o litvínovském hokeji Cheza je jen jedna se bude poprvé promítat v kině! V pátek 19. června čeká film z dílny Bez frází premiéra před fanoušky v letním kině na koupališti Koldům v Litvínově.
Cheza je jen jedna v syrové a autentické podobě ukazuje život profesionálních hokejistů a jejich fanoušků v sezoně, ve které tradiční klub nejprve uspořádal Open air zápas s rekordní extraligovou návštěvností, a poté až do posledního kola bojoval o udržení v nejvyšší české soutěži. Kvůli pandemii viru Covid-19 se film nedočkal oficiální premiéry v kině, ale vysílal se na internetové platformě GoOut. Fanoušci tak budou mít v pátek 19. června jedinečnou možnost vychutnat si úspěšný dokument z dílny Bez frází také v kině. “Cheza je opravdu jen jedna. V Bez frází to moc dobře víme. Hokej v Litvínově je hlavně o lidech, stejně jako film, díky kterému jsme nakonec i my prožívali závěr sezony stejně emotivně jako fanoušci. Jejich ohlasy předčily veškerá naše očekávání, o to víc nás pak mrzelo, že jsme vinou pandemie přišli o možnost premiéry filmu v zaplněném sále. Jsme moc rádi, že se svět vrací do normálu a můžeme se s filmem do výjimečného hokejového města konečně vrátit. Těšíme se na to, že si ho spolu s fanoušky i samotnými hokejisty v letním kině všichni naplno užijeme znovu," říká režisér dokumentu Adam Sušovský. Pro fanoušky se brány koupaliště s letním kinem otevřou v 19:30. Od 20:00 začne doprovodný program, autogramiáda a moderovaná diskuze s hlavními hrdiny filmu Cheza je jen jedna. Ve 21:30 je naplánován začátek promítání. Těšit se také můžete na stánek s oblečením k filmu Cheza je jen jedna a na merchandising od Bez frází. 

Vstupenky na slavnostní premiéru dokumentárního filmu "Cheza je jen jedna" jsou k dostání ve Vervashopu! Přes e-shop je prodávat nebudeme, můžete si je ale mezi 9-17 h od pondělí do pátku rezervovat na telefonu +420 737 458 530 nebo +420 603 291 542.

Cheza je jen jedna

Datum: 19. června (pátek) 2020
Místo: Koupaliště Koldům - letní kino v Litvínově
Cena: 100,-Kč (děti do 120 centimetrů zdarma) - předprodej VervaShop a prodej vstupenek na místě
Otevření areálu: 19:30
Zahájení programu: 20:00
Zahájení promítání: 21:30
Junioři včera

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >