Rozhovory 20.09.2019
Autor: Šimon Kadeřávek

Chyběla nám větší touha po vítězství, hodnotí těsný výsledek Viktor Hübl

Litvínov má za sebou domácí utkání, ve kterém se střetl s pardubickým Dynamem. Verva zažila smolný zápas, Východočeši díky dvěma brankám utkání vyhráli a připsali si první výhru v sezoně. Jediným střelcem černožlutých se stal Viktor Hübl.
Fanoušci doufali ve zlepšení především ve střelbě, ta byla klíčem problému při utkání s Plzní. Verva si během druhého domácího zápasu připsala 35 střel, což bylo o šest více než hostující Pardubice. Očekávaná výhra však nepřišla. „Pardubice předvedly větší bojovnost,“ načal zápasové hodnocení Hübl.

„Chtěli jsme soupeře zatlačit a dostat ho pod tlak,“ pokračoval. Severočeši přitom mohli jít rychle do vedení, když Petružálek trefil v 10. minutě tyčku. „Začali jsme hrát až po obdrženém gólu,“ řekl smutně útočník. Na mysli měl první branku, jenž měl na svědomí Kindl.

Litvínov Dynamo přestřílel, ale kýžené brankové hody nepřišly. „Chybí nám tlak do brány,“ snažil se najít problém Hübl. „Musíme poctivě střílet a doufat, že se nám puk dobře odrazí,“ navrhl řešení. „Já věřím, že pěkné góly přijdou,“ dodal s nadějí.

Achillovou patu Vervy jsou také přesilové hry, v dnešním zápase měli Severočeši k dispozici tři, ale ani jedna nebyla úspěšná. „Těžko říct,“ hledala marně slova litvínovská legenda. „Jedna se nám povedla, ale jak jsem řekl, chybí nám tlak do brány,“ řekl Hübl.

Litvínov se musí, co nejrychleji sebrat, jelikož ho v neděli čeká silný Třinec. Aktuálně mají černožlutí na svém kontě jednu výhru a dvě prohry, což není ideální start. „Musíme mít větší obětavost,“ burcuje své spoluhráče střelec. „Musíme se z toho poučit a potrénovat,“ uzavřel černožlutý matador.

Podívejte se na celý rozhovor s Viktorem Hüblem:

Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...