Junioři 01.07.2019
Autor: Ondřej Mach

DHL Juniorská liga akademií mění rozlosování

Dříve vydaný rozpis zápasů je neplatný, do nového ročníku DHL Juniorské ligy akademií se nakonec půjde s jiným. Základní část bude probíhat formou dvojzápasů, hracími dny budou pátek a sobota.
Rozpis se změnil především kvůli jednoduššímu cestování. Všechna mužstva vytvořila územní dvojice, z nichž každé absolvuje domácí dvojutkání nebo venkovní trip na ledy soupeře.

Základní část startuje v pátek 6. září, kdy se Litvínov představí na ledě pražské Sparty. První domácí utkání černožluté čeká 13. září proti Pardubicím. Konec základní části je naplánován na 25. ledna.

Časy jednotlivých zápasů budou upřesněny. Na kompletní pozměněný rozpis se můžete podívat ZDE.

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.