Mládež 08.01.2021
Autor: Ondřej Mach

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Pro sedmnáctiletého útočníka se jedná o další pozvánku v krátké době, před vánočními svátky s osmnáctkou týden trénoval právě ve Vyškově. Nyní se na jih Moravy vrátí.

Trenér Jakub Petr oproti předchozímu kempu nominaci o jedenáct jmen zúžil. Všichni hokejisté se po příjezdu do Vyškova musí prokázat negativním testem na nemoc covid-19, další test absolvují před návratem do klubů.

Skuhrovec v probíhajícím ročníku za černožlutou juniorku stihl jen osm zápasů, Juniorská liga akademií už totiž několik měsíců stojí. Syn bývalého litvínovského obránce nasbíral sedm bodů (4+3) a patřil k týmovým tahounům.

Nominace českého týmu

Brankáři (3):
Tomáš Suchánek (Třinec), Daniel Král (Liberec), Patrik Hamrla (Karlovy Vary).

Obránci (8):
Jakub Šedivý (Liberec), Sebastian Jasečko, David Moravec (oba Mladá Boleslav), David Špaček (Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Marek Chvátal (Sparta Praha), Tomáš Machů (Vítkovice), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno).

Útočníci (12):
Adam Měchura (Liberec), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav), Marcel Marcel (Plzeň), Petr Moravec, Lukáš Pajer (oba Hradec Králové), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Josef Krejsa, Martin Ryšavý (oba Vítkovice), David Skuhrovec (Litvínov), Dominik Rymon (Karlovy Vary), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Matyáš Šapovaliv (Rytíři Kladno).

Náhradníci:
Brankáři: Darek Bartošák (Vítkovice), Oliver Šatný (Mladá Boleslav). Obránci: Martin Böhm (Liberec), Michal Bystroň, René Smolka (oba Vítkovice), Patrik Fajmon (Kometa Brno), Petr Kubíček (Třinec), Marek Pelda (Hradec Králové). Útočníci: Petr Gajda, Jakub Hujer, David Putz (všichni Liberec), Matouš Menšík (Charlottetown, QMJHL), Šimon Frömel, Lukáš Chludil (oba Zlín), Adam Sojka (Rytíři Kladno), Jan Kučera (Olomouc), Jan Půček (Mladá Boleslav), Dominik Soukup (Plzeň), Robin Sapoušek (Karlovy Vary), Ivo Sedláček (Kometa Brno), Jonáš Jobánek, Michal Ramik (oba Třinec), Matyáš Budina (Hradec Králové), Petr Hauser, Jan Krupička, Michal Vitouch (všichni Sparta Praha), Daniel Herčík (Pardubice).
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Dnes v 12:00 | Dor.
Litvínov mládež