Konto našeho srdce 05.03.2020
Autor: Libor Weber

Děkujeme všem, kteří přispěli na Nové háro a pomohli Janičce Ryšánkové

Na nedělním „vlasatém zápase“ jste do kasiček u vchodů na stadion vhodili celkem 47.289,- Kč. Další částka putovala z dražby dresu Zbyňka Irgla z HC Olomouc, který se vydražil za neuvěřitelných 25.900,- Kč.
Celkem jsme tedy před úterním zápasem v Olomouci na ledě předali spolku Nové háro šek na částku 73.189,- Kč a speciální růžový dres pro Janičku. Rádi bychom poděkovali všem, kteří přispěli do pokladniček, zakoupili charitativní předměty nebo přispěli přímo na transparentní účet Konta našeho srdce. Patří vám všem velký dík. Poděkování také patří dobrovolníkům a sedmi statečným, kteří se nechali ostříhat a věnovali své vlasy pro paruku Novému háru. Jedeme v tom spolu!

Rozhovory - Žáci dnes

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?