Mládež 03.07.2019
Autor: Šimon Kadeřávek

Dorost zná své soupeře v novém ročníku

Prázdniny jsou na samém začátku, ale litvínovské naděje už mají rozlosování následující sezony. První část ročníku ELIOD Extraligy dorostu čítá osmnáct zápasů. Dorostencům budou patřit pátky a soboty, kdy budou hrát svá střetnutí.
První utkání je naplánováno na 13. září, Litvínov v domácím prostředí čekají kladenští Rytíři. Někomu může start ročníku připomínat ten minulý, kdy dorostenci v prvním zápase vyzvali PZ Kladno, rovněž na ZS stadionu Ivana Hlinky.

Dále čeká černožluté hráče zápas s Karlovými Vary, poté si fanoušci užijí dva domácí mače. V pátek 20. září narazí Litvínov na pražskou Hvězdu, o den později změří síly s PZ Kladno. Pikantní severočeské derby s Chomutovem je naplánováno na 8. října a 22. listopadu.

Poslední utkání 1. části odehraje Litvínov na svém ledě proti HC Kobra Praha. Doufejme, že dorostenci nenaváží ne hrůznou sérii proher z konce minulé sezony. Časy zápasů budou ještě upřesněny.
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.