Preview - Dorost 05.02.2019
Autor: Petr Význer

Dorostence čeká důležitý zápas s Libercem

Výběr trenéra Tvrzníka se bude snažit ukončit sérii 3 proher v řadě. Proti Liberci, na jehož ledě naposledy prohrál, potřebuje vyhrát.
V tabulce oba týmy dělí pouze 2 body, vítězství dorostence posune na 3. příčku v tabulce. Do karet Liberci hrají předešlé vzájemné zápasy. V prvním klání přestřílel Litvínov 5:4 a ve druhém se dorostencům nepovedlo ani skórovat – 3:0 pro Bílé Tygry.

Liberec si ve druhém setkání obou celků připsal první vítězství po 5 porážkách. Tři z nich však byly nešťastně v prodloužení. Postupně prohráli s Plzní – 3:6, Slavií – 3:4 po prodloužení, Kladnem – 4:5 po prodloužení, Hradcem Králové – 3:4 po prodloužení a znovu se Slavií – 3:6. Výhru nad našimi dorostenci režíroval Měchura, který si i s nadstavbou připsal 2 góly a jednu asistenci.

Brankářskou jedničkou je David Čermák, který je s úspěšností zákroků 92,53 %, nejlepším brankářem týmu. Bodování vede Dominik Brouček (26+26), na druhém místě je Marek Slavík (24+26) a třetí příčku obsazuje Marek Krocker (16+23). Nejproduktivnějším obráncem je Lukáš Hocelík (4+14).

Jednička Liberce Lukáš Franc si drží úspěšnost zákroků na 90,88 %. Nejproduktivnějšími hráči jsou Bennet Rossmy (17+20), který má 37 bodů, druhý Adam Měchura (21+14) má 35 bodů a třetí Luka Vodlan si připsal 33 bodů za 17 branek a 16 asistencí. Nejlepším bekem je Lukáš Šedivý (10+15).
Mládež včera

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Rozhovory - Junioři 12.04.2019

Body? Chci hlavně pomoct týmu, říká talent Baláž

Prodlouženou sezonu si v reprezentaci do sedmnácti let užívá jeden z nejtalentovanějších mladých obránců Litvínova - Ondřej Baláž. Na Turnaji pěti v Basileji se mu proti výběru Ruska dokonce podařilo vstřelit gól a pomoci tak českému týmu k výhře 4:2.