Dorost 15.01.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.

Vynucenou pauzu můžeme využít na krátké bilancování, protože Litvínov má za sebou 6 zápasů ve skupině o účast v play-off. Na úvod totiž chemici porazili sousední Chomutov 5:4, poté přehráli PZ Kladno vysoko 9:1. S čistým štítem absolvovali střetnutí s Třemošnou, na domácím ledě totiž uspěli 11:0. Vítězné tažení pokračovalo po dobytí pražské Hvězdy a jednoznačné výhry 3:0 s kladenskými Rytíři. Pomyslnou stopku Litvínovu vystavili Piráti z Chomutova, kteří černožluté porazili 3:1.

Chemikům aktuálně patří třetí příčka, protože týmy si přenesly body ze základní části. Na vedoucí Hvězdu Severočeši ztrácí 6 bodů, mají však zápas k dobru.

Zápasy - Junioři 14.12.2022

Junioři si z Moravy žádné body nevezou, proti Olomouci padli 4:3

Zápas s posledním týmem tabulky vítězství nepřinesl. První třetina zápasu byla pouze zahřívací. Góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy se Olomouci podařilo nahnat náskok 3 branek. Ovšem ne na dlouho. Dva góly padly i ze strany hostů, kdy se podařilo skórovat Hocelíkovi s Bednaříkem. Ve třetí třetině dokonce Litvínov stav vyrovnal. V poslední...
Zápasy - Junioři 10.12.2022

Junioři dnes prohráli s Pardubicemi

Litvínovským juniorům dnes nepřálo štěstí. Pardubicím se podařilo nad domácími zvítězit 1:5. Odváží si tedy z Litvínova cennou výhru.
Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.