Fanoušci 29.03.2022
Autor: Klub

Dostaň HC VERVA Litvínov na vrchol. Se Šťastným pukem můžeš soutěžit o zajímavé ceny

Stále smutníš, že náš klub už nemá šanci získat titul? Držel jsi mu palce v hledišti nebo jsi byl přilepený k televizní obrazovce při každém zápase? Byl jsi nervózní při každém vhazování a při těsné porážce sis říkal, co jsi mohl jako fanoušek udělat pro úspěch Vervy víc?

Pak už zbývá jediná otázka, máš už staženou originální mobilní aplikaci Šťastný puk? Jestli ne, tak ti posíláme od modré dalších pár argumentů.

Rád točíš šálou nad hlavou a honosíš se dresem Zdráhala či Estephana? Pak právě pro tebe je tu možnost hrát se znakem našeho klubu v zádech. Nejen, že ve výsledcích bude u tvého jména náš znak, který máme všichni vyrytý na srdci, ale ty sám budeš mít možnost dostat se v individuálním žebříčku až na samotný vrchol.

Samotná aplikace přináší zábavu nejen tím, že se staneš nedílnou součástí našeho klubu, ale také svou hravostí. Při virtuálním házení puku budou totiž jeho dráhu ovlivňovat další hokejové prvky, například projíždějící rolba nebo zvuková vlna našich kotelníků.

Čeká na tebe odměna od titulárního partnera aplikace a celého play-off Generali České pojišťovny, a to 30% sleva na cestovní pojištění, kterou můžeš využít na webu https://www.generaliceska.cz/cestovni-pojisteni-online-sjednani do 31.8.2022. Stačí ve hře nasbírat 2 000 mincí.

Jsi připraven rozdat za nás pár bodyčeků a trefit puk přesně tam, kam patří? Tak mazej z trestné lavice na střídačku mezi naše hráče a dostaň jejich logo společně se svým jménem na vrchol individuálního žebříčku.

Stahuj aplikaci na GOOGLE PLAY

bit.ly/StahujŠťastnýPuk_Android

a APP STORE

cutt.ly/StahujStastnyPuk_iOS

Zápasy - Junioři včera

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Odehrané 13:00 | Jun.
HC VERVA Litvínov