Mládež 08.02.2019
Autor: Ondřej Mach

Dvanáct hráčů ročníku 2005 je v nominaci krajského výběru

Dvanáct hráčů Litvínova bylo nominováno na šestý trénink krajského výběru do čtrnácti let, který se koná v Litvínově 14.2.
Hráči se sejdou na ZS v Litvínově v 15:30. Následuje prezentace, po které je čeká hodinu a půl dlouhý trénink. Celý program zakončí společná večeře. Litvínov má v nominaci nejvíce hráčů ze všech týmů - dvanáct, osm hráčů je z Chomutova, dva z Ústí nad Labem a po jednom z Mostu a Bíliny. Mezi náhradníky jsou litvínovští Jan Kurty a Jaroslav Bystřický.

Pozvaní hráči Litvínova:

Brankáři: Tuhý David, Vrzal Ladislav

Obránci: Síč Lukáš, Dudáček Petr, Vyhlídal Radek, Zetek Ondřej

Útočníci: Holčák Tomáš, Ščislák Martin, Maštalířský Matěj, Šprynar Jan, Čech Dominik, Bednařík Jakub
Mládež včera

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Rozhovory - Junioři 12.04.2019

Body? Chci hlavně pomoct týmu, říká talent Baláž

Prodlouženou sezonu si v reprezentaci do sedmnácti let užívá jeden z nejtalentovanějších mladých obránců Litvínova - Ondřej Baláž. Na Turnaji pěti v Basileji se mu proti výběru Ruska dokonce podařilo vstřelit gól a pomoci tak českému týmu k výhře 4:2.