Mládež 08.02.2019
Autor: Ondřej Mach

Dvanáct hráčů ročníku 2005 je v nominaci krajského výběru

Dvanáct hráčů Litvínova bylo nominováno na šestý trénink krajského výběru do čtrnácti let, který se koná v Litvínově 14.2.
Hráči se sejdou na ZS v Litvínově v 15:30. Následuje prezentace, po které je čeká hodinu a půl dlouhý trénink. Celý program zakončí společná večeře. Litvínov má v nominaci nejvíce hráčů ze všech týmů - dvanáct, osm hráčů je z Chomutova, dva z Ústí nad Labem a po jednom z Mostu a Bíliny. Mezi náhradníky jsou litvínovští Jan Kurty a Jaroslav Bystřický.

Pozvaní hráči Litvínova:

Brankáři: Tuhý David, Vrzal Ladislav

Obránci: Síč Lukáš, Dudáček Petr, Vyhlídal Radek, Zetek Ondřej

Útočníci: Holčák Tomáš, Ščislák Martin, Maštalířský Matěj, Šprynar Jan, Čech Dominik, Bednařík Jakub
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.