Rozhovory 08.12.2018
Autor: Tereza Čubanová

František Gerhát: Plzeň výborně bruslila

Ve včerejším utkání získali chemici na svém ledě jeden bod. Odehráli vyrovnané utkání proti Plzni, které za stavu 1:1 rozhodly až nájezdy. Jediný gól vstřelil František Gerhát. ”Dostali jsme gól až ve třetí třetině a těžko se nám dotahovalo. Naštěstí jsme dali gól v oslabení, když nám to nešlo ve hře 5na5 ani v přesilovkách,” řekl v rozhovoru střelec Gerhát.
Po pátečním utkání se Verva nachází na 11. příčce extraligové tabulky. Tabulka je ale velmi vyrovnaná, a tak vše může změnit hned nedělní zápas na ledě Vítkovic, kam hráči Litvínova odcestovali již dnes. Zápas proti Plzni rozhodly až nájezdy, které se chemikům vůbec nevyvedly. Jediný nájezd dokázal proměnit Lukeš. Za Plzeň nastoupil poprvé v letošní sezóně navrátilec Jan Kovář, který rozhodl utkání svým vítězným nájezdem. "Vnímal jsem ho hodně na buly, kde jsem si na něj dával velký pozor. Samozřejmě když přijde takový hráč do týmu, tak na něj dáváte větší pozor. Je to strašně šikovný hráč a naštěstí tedy padl jen jeden gól," dodal autor jediné branky Litvínova František Gerhát.
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.