Mládež 04.10.2019
Autor: Jana Lehká

HC Litvínov, sportovní spolek oddíl krasobruslení Vás zve na podzimní kurz bruslení

Kurz bruslení bude probíhat pod vedením kvalifikovaných trenérek oddílu krasobruslení, kterým budou pomáhat naše krasobruslařky. Vedoucí kurzu je Ing. Petra Římalová Lehká. Do kurzu můžete přihlásit kluky a holčičky od 3 let, možno i pro dospělé.
Délka kurzu je 10 lekcí (1 lekce 45 min). Více informací na www.krasolitvinov.cz v sekci kurzy bruslení. Po ukončení tohoto kurzu, je možno dále pokračovat v oddíle krasobruslení nebo v přípravce hokejistů. Těšíme se na všechny šikovné kluky a holčičky, kteří se chtějí naučit bruslit.

Hlásit se můžete na e-mail: krasolitvinov@centrum.cz (jméno příjmení, datum narození, bydliště)

Za oddíl krasobruslení Jana Lehká, předseda oddílu
Zápasy - Junioři před 3 dny

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Konto našeho srdce před 3 dny

Vlasatý zápas pro Janičku Ryšánkovou

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, HC Olomouc, Nové háro a Nadace Unipetrol připravili na neděli 1.3.2020 „vlasatý zápas s Novým hárem“.