A-tým 05.12.2018
Autor: Tereza Čubanová

Hokejisté rozdávali sladkosti dětem v nemocnicích

Jako každý rok uspořádala Veronika Hüblová sbírku sladkostí pro děti, které v tomto Vánočním čase leží v nemocnicíh po Ústeckém kraji. Za obrovské pomoci litvínovských Ropáků dopadla tato ,,Mikulášská akce” na jedničku! Vybralo se mnoho sladkostí. Tímto patří velký dík všem, kteří přispěli!
Díky velké várce sladkostí se mohli litvínovští hokejisté rozjet do několika nemocnic v Ústeckém kraji, a vykouzlit tak úsměv na tvářích nemocných dětí. Sladkosti se rozdělily do balíčků, které se vložily do velkých tašek a rozvezly po nemocnicích. Viktor Hübl již tradičně navštívil nemocnici v Chomutově. František Lukeš zavezl sladkosti hned do vedlejší Kadaňe. Ondřej Jurčík zase navštívil nemocné děti v Teplicích. Marek Baránek a Martin Hanzl obdarovali dětskou kliniku v nemocnici v Ústí nad Labem. ,,Tašky se sladkostmi byly opravdu těžké, byla fuška je tam donést," pochvalovali si množství vybraných sladkostí Hanzl s Baránkem. A na závěr udělali radost nemocným dětem Lukáš Válek s Michaelem Petráskem, kteří zavítali do nedalekého Mostu.

Děti byly ze sladkostí nadšené. Stejně tak i nemocniční personál když spatřil litvínovské hokejisty s taškami plných dobrot. ,,Čekala jsem opravdu všechno, ale vás tedy ne!" reagovala jedna ze sestřiček. Jinde zase paní doktorka upřímně dodala: "Jsem ráda, že na ty dětičky aspoň někdo myslí."

V neposlední řadě přišlo paní Veronice Hüblové krásné poděkování od vrchní sestry z Mostecké nemocnice. "Moc bych Vám chtěla poděkovat za celé dětské a dorostové oddělení v Mostě za dnešní Mikulášskou nadílku pro naše nemocné pacienty. Kluci z Vervy byli opět úžasní a děti si to s nimi patřičně užily. Vždy mě dojme, jak hokejisté (takový ti ,,tvrďáci") v přítomnosti dětí roztají a rozdávají úsměvy. Patří Vám Veroniko i klukům obrovské díky."

Akce se tedy vydařila více než výborně a těšíme se na další zase za rok!

Žáci včera

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.