Rozhovory 12.03.2019
Autor: Tereza Čubanová

Jan Myšák: Jsem moc rád za důvěru, kterou jsem dostal

V prvním zápase play-out Verva uspěla. Pardubické Dynamo porazila 6:3. S mladíky v sestavě se tedy Litvínovu zadařilo. Velký úspěch zaznamenal Jan Myšák, který si připsal dva góly a dvě asistence. ”Já jsem strašně rád za tu důvěru kterou jsem dostal. Můžu si zahrát přesilovky i oslabení, za to jsem opravdu rád,” září Jan Myšák.
Litvínov v dnešním utkání porazil poslední Pardubice vysoko 6:3. Za Vervu se dnes v sestavě představilo spoustu mladíků, kteří nezklamali. Naopak volno dnes dostal kapitán Trávníček a Viktor Hübl. Svou premiérovou trefu za A-tým zaznamenal Martin Havelka a junior Přemysl Svoboda. Dvakrát se trefil Jan Myšák a po jednom gólu přidali do pardubické klece i Martin Hanzl a Jan Ščotka. "U mě nebyly dobré první dvě třetiny. Byl jsem trošku zakřiknutý z té důvěry, kterou jsem dostal. Pak jsem se uklidnil a s Frantou Lukešem nám to sedlo, takže to tam napadalo," raduje se Jan Myšák po povedeném zápase.

Žáci včera

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.