Rozhovory 10.03.2023
Autor: Kamila Stříteská

Jsme připraveni bojovat až do konce, hlásí Hlava

Nejlepším střelcem a zároveň nejproduktivnějším hráčem Litvínova je Nicolas Hlava. Ve čtvrtečním zápase s Třincem si připsal dva góly a jednu asistenci. Vyrovnané utkání dospělo do prodloužení, ve kterém Verva nevyužila početní převahu a Oceláři poté potrestali drobnou chybu.

Nicolasi, byl zápas z vaší strany lepší než ten úvodní?

Myslím si, že ano. Tím, že máme mladší mužstvo a hodně hráčů nemá žádné nebo minimální zkušenosti s play off, tak jsme se v prvním vzájemném utkání rozkoukávali. Druhý zápas už byl z naší strany to pravé play off.

Co bylo klíčové?

V prodloužení jsme dostali přesilovou hru, kterou jsme bohužel nevyužili. Třinec pak využil naší malé chyby. Celé utkání bylo vyrovnané a myslím si, že se nemáme čeho bát a nemáme důvod skládat zbraně. Z ničeho neuhneme a jsme připravení bojovat až do konce.

Předkolo se přesouvá do Litvínova. V jakém jste aktuálně rozpoložení?

Ve výborném. Těšíme se na další zápas a myslím si, že na domácí půdě s podporou našich fanoušků bude utkání víc vygradované. Neuhneme z ničeho a jsme na to připravení.

Je pro vás dobrou zprávou, že jste si pomohli přesilovkami?

V play off jsou opravdu důležité speciální formace. Pomáhá nám to a musíme v tom pokračovat i nadále.

Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.