Preview - Junioři 17.09.2021
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.

Juniorským chemikům se na pardubickém ledě podařil vstup do prvního dějství, ve kterém musel domácí brankář lovit rovnou třikrát puk ve své kleci. Skóre otevřel v 7. minutě Marek Slavík. O dvacet vteřin později překonal Borovičku Jan Vopat. A v 10. minutě zakončil povedenou první třetinu David Skuhrovec.

Ve druhé periodě se domácím podařilo snížit zásluhou Kale Costy, nicméně další branky v prostřední části nepadly a Litvínov měl nadále náskok. Ve 48. minutě domácí přidali gól, když Čermáka překonal Michal Hrádek.

V 50. minutě měly Pardubice velkou příležitost pro srovnání, když jeden z litvínovských hokejistů byl přistižen při hákování a následovalo trestné střílení, jehož se zhostil Dominik Pavlata, ale cestu za záda hostujícího gólmana nenašel. Poté přidal závěrečnou branku Tim Danielčák. Chemici mají na kontě pouze tři body, které pramení z výhry nad Pardubicemi.

Hradečtí junioři mají velmi povedený vstup do sezony. Ze tří zápasů vzešli vždy vítězně a na kontě tak mají plný počet bodů. V posledním klání s Chomutovem se Mountfieldu podařila závěrečná třetina, ve které svému soupeři nasázela tři branky. Z utkání se tedy radoval Hradec Králové výhrou 5:1 nad Piráty.

Zápasy - Junioři před 3 dny

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice