Junioři 17.06.2019
Autor: Ondřej Mach

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název ”DHL Juniorská liga akademií”. První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Nejvyšší juniorská soutěž od nové sezony mění systém, týmy se v základní části utkají každý s každým, teprve pak se bude hrát o nasazení do vyřazovací části. Mladé chemiky tak čeká 36 utkání.

To první sehrají 5. září na domácím ledě proti rakouskému Salzburgu, základní část ukončí 23. ledna domácím duelem s Pardubicemi. Většina domácích klání bude až na výjimky hrána ve čtvrtek. Časy jednotlivých zápasu budou upřesněny.

Na kompletní rozpis se můžete podívat ZDE.
Zápasy - Dorost dnes

Třetí prohra v řadě, dorostenci podlehli Vítkovicím 2:5

Černožlutým nadějím se v nadstavbě nedaří. Z posledních pěti utkání se dorostenci radovali pouze dvakrát. V šestém kole ELIOD Extraligy dorostu zavítali mladí chemici do Vítkovic. Ostravané rozhodli o dělbě bodů během první třetiny, kdy se dokázali třikrát prosadit. Hosté reagovali pouze jednou. V dalších částech hry se Vítkovice prezentovaly...
Zápasy - Junioři dnes

Z Boleslavi vítězně! Junioři přetlačili Bruslaře po nájezdech

M l a d á B o l e s l a v - Další zápasový víkend zakončila černožlutá juniorka vítězstvím. Utkání s Mladou Boleslaví přineslo tvrdý boj, navrch měli dlouho domácí. Dvanáct minut před koncem ale vyrovnal Vojtěch Kysela a rozhodnou tak muselo až prodloužení, potažmo samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro chemiky získal Daniel Jouza.
Zápasy - Junioři včera

Junioři nestačili na Liberec, Tygři vyhráli 3:1

L i b e r e c - Junioři nastoupili v rámci 26. kola turnaje O Pohár DHL k utkání na ledě Bílých Tygrů Liberec. První branka padla až v závěru prvního dějství. Jedinou branku Litvínova vstřelil mladý útočník David Skuhrovec, pro kterého to byla první trefa v juniorském dresu.
Odehrané 17:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav