Junioři 15.08.2019
Autor: Ondřej Mach

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Na turnaji si zahraje celkem pět mužstev, včetně domácího Litvínova. Kromě mladých chemiků se na ledě představí týmy Slavia Praha, HC Plzeň 1929, HC Motor České Budějovice a Starbulls Rosenheim. Mužstva se během dvou dnů střetnou každé s každým, o vítězi pak rozhodně vyšší počet získaných bodů, v případě jejich rovnosti vzájemné utkání. Turnaje se mohou zúčastnit hráči ročníku 2000 a mladší.

Program zahájí v pátek v 9:30 Slavia s Plzní, domácí Litvínov na ledovou plochu vyjede ve 12 hodin proti Českým Budějovicím. Sobotní los uzavře souboj černožlutých se Slavií. Slavnostní zakončení bude následovat po posledním duelu.

Kompletní rozpis turnaje:

Pátek 16 .8.

9:30 hod. HC SLAVIA PRAHA – HC PLZEŇ 1929

12:00 hod. HC LITVÍNOV – HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

14:30 hod. STARBULLS ROSENHEIM - HC SLAVIA PRAHA

17.00 hod. HC LITVÍNOV - HC PLZEŇ 1929

19.30 hod. STARBULLS ROSENHEIM - HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Sobota 17.8.

9.30 hod. STARBULLS ROSENHEIM – HC PLZEŇ 1929

12.00 hod. HC SLAVIA PRAHA – HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

14.30 hod. STARBULLS ROSENHEIM - HC LITVÍNOV

17.00 hod. HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC PLZEŇ 1929

19.30 hod. HC LITVÍNOV - HC SLAVIA PRAHA

Zápasy - Dorost včera

Drama v Hradci Králové, dorostenci prohráli s Mountfieldem po nájezdech 2:3

V předvečer utkání litvínovského áčka narazili dorostenci shodou okolností na stejného soupeře, v rámci 17. kola nadstavby změřili síly s Hradcem Králové. Vyrovnaný zápas začal lépe pro domácí, zápletka přišla v závěrečné třetině. Hosté se prosadili dvakrát, hradečtí pouze jednou. O dělbě bodů musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž byli...
Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK