Konto našeho srdce 11.01.2019
Autor: Libor Weber, Ondřej Vlk

KONTO NAŠEHO SRDCE: J. Šlégr a M. Trávníček předali šek na výrobu paruky

KONTO NAŠEHO SRDCE podporuje SPOLEK NOVÉ HÁRO a tento čtvrtek 10. ledna 2019 Jiří Šlégr a Michal Trávníček předali šek na částku 25.000 korun předsedkyni SPOLKU NOVÉ HÁRO Lucii Staňkové na zakoupení speciální paruky pro sedmnáctiletého Honzu.
Honza je onkologickým pacientem a po chemoterapeutické léčbě přišel již po druhé o své vlastní vlasy. Letos Honzu Vrabce čeká maturitní ples s jeho třídou a jeho nejbližšími, proto požádal SPOLEK NOVÉ HÁRO o pomoc. Rádi bychom poděkovali i vám, našim fanouškům, kteří jste již přispěli. Jedeme v tom spolu!

Rozhovor s Honzou Vrabcem a s Lucií Staňkovou z Nového hára:

Příběh Honzy:

Zdravím,

jmenuji se Honza a za pár dní mi bude 17. Jsou to už tři roky, co mi lékaři diagnostikovali rakovinu. Během první chemoterapie jsem byl většinou v nemocnici nebo doma. Vypadávání vlasů jsem moc neřešil. Poté, co se mi nemoc vrátila a my se rozhodli znovu pro chemoterapii, která mi umožní chodit do školy a být mezi lidmi. Nechtělo se mi mít holou hlavu a dívat se na zvědavé pohledy lidí, které neznám a kteří neví o mém onemocnění. Také mě letos čeká ples s mou suprovou třídou a to mému přání mít paruku hodně pomohlo. Proto jsem začal hledat na internetu, až jsem našel jako světlo na konci tunelu spolek Nové háro.

HONZA VRABEC
Mládež před 3 dny

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Rozhovory - Junioři 20.03.2019

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Mládež 20.03.2019

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.