Konto našeho srdce 01.07.2019
Autor: Libor Weber

Klub převzal finanční podporu z obce Zabrušany! Šek na částku 4 500 Kč převzali J. Jícha a J. Březák

V sobotu 29. 6. 2019 odpoledne odstartovala oslava obce Zabrušany na místním fotbalovém hřišti a kromě sportovních aktivit pro všechny generace byl zajištěn i kulturní program, ve kterém vystoupil Honza Vyčítal spolu s kapelou Greenhorns, dále Blue Rocket a kapela Voice. Připraven byl i vodní fotbálek bubble pro skvělé ochlazení a stánky s občerstvením, UV show a nakonec i ohňostroj.
V průběhu celého dne se prodavály červené klaunské nosy a výtěžek směřoval na účet Konta našeho srdce. Šek na částku 4 500,-Kč přijeli převzít hráči HC VERVA Litvínov Josef Jícha a Jakub Březák. Ti také podepsali své kartičky, dresy a fotili se svými fanoušky. V srpnu se koná v Zabrušanech tradiční Neckyáda a my budeme na místě. Rádi bychom poděkovali obci Zabrušany za milé pozvání a všem účastníkům oslav obce, kteří přispěli na dobrou věc, díky za finanční podporu Konta našeho srdce, které pomáhá všude tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.