Konto našeho srdce 22.08.2022
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu. Dvouletá Karolínka trpí dětskou mozkovou obrnou všech končetin, hypotonií trupu a epilepsií. Lékařská predikce byla, že zůstane celý svůj život ležícím pacientem.

Díky pravidelnému cvičení a rehabilitacím se posouvá a Karolínky stav se zlepšuje. Její maminka nás požádala o měsíční rehabilitační pobyt Reha Motion v Klimkovicích spojených i s doplňkovým programem Snoezelen. Tento rehabilitační poukaz v podobě šeku na částku 17 470 Kč jsme předali v mostecké sportovní hale. Za klub šek předal kapitán Petr Straka a Libor Weber a za Rotaract club Most president Jakub Machovec a pan Tomáš Tvrzník. Dále jsme společně věnovali spolku Diahelp Most částku 8 000 Kč na zakoupení pomůcek pro mladé diabetiky. Jedeme v tom spolu, děkujeme za vaše celoroční příspěvky na transparentní účet Konta našeho srdce.

Fotogalerie

Zápas - mládež 24.09.2023

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež 23.09.2023

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec