Konto našeho srdce 31.12.2020
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Nové háro vyrábí především paruky pro onkologické mladé pacienty, kteří prošli chemoterapií a ztratili kvůli léčbě své vlastní vlasy. Předsedkyně spolku Lucie Staňková přišla s nápadem podpořit mladé pacienty a darovat jim moderní multifunkční látkové tunely na hlavu, krk, nebo jako roušku. Nové háro dodalo grafický návrh, který dopracoval náš klubový grafik, požádali jsme našeho partnera Kovosreal o spolufinancování, a tak jsme udělali radost malým dětem drobným dárkem. Za klub těchto sto nákrčníků předal Lucii Staňkové marketingový ředitel Štěpán Reinberger. Mezi prvními obdarovanými jsou děti z brněnské nemocnice.

Děkujeme našemu partneru Kovosreal s.r.o. za to, že v tom jedou s námi!

Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Dnes v 12:00 | Dor.
Litvínov mládež