Konto našeho srdce 24.01.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě.
Byla spuštěna oficiální aukce sportovních dresů, kterou najdete ZDE

Slavnostního zahájení a tiskového brífinku ve čtvrtek 23. 1. 2020 se zúčastnil generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal a zástupci partnerských sportovních klubů, kteří věnovali své dresy do charitativní aukce. Jedeme v tom spolu!

Žáci včera

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Žáci před 2 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.