Konto našeho srdce 24.01.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě.
Byla spuštěna oficiální aukce sportovních dresů, kterou najdete ZDE

Slavnostního zahájení a tiskového brífinku ve čtvrtek 23. 1. 2020 se zúčastnil generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal a zástupci partnerských sportovních klubů, kteří věnovali své dresy do charitativní aukce. Jedeme v tom spolu!

Preview - Dorost před 2 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Rozhovory - Dorost před 2 dny

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Zápasy - Junioři 15.02.2020

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.