Konto našeho srdce 15.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Kapela Bob a Bobci již 11. rokem pravidelně pořádá charitativní akci s příznačným názvem „Bobování“ při kterém se sejde vždy spousta skvělých lidí a podpoří společně dobrou věc. Především se uskuteční finanční sbírka na transparentní účet, který je založen pro konkrétní podporu vybraného dětského pacienta, kterým letos byla Adélka z Oseka. Společně s Ropáky On Tour jsme přispěli finančně na účet částkou: 37.000,- a dále jsme do aukce přivezli dres Jiřího Šlégra s podpisem, který jsme vydražili za dalších 6.000 Kč a také jsme společně s Ropáky On Tour podpořili nákup 2 hraček, které speciálně pro tento večer uháčkovala paní Eliška Bílková z Chomutova. Hračky i dres si malá Adélka odnesla domů a s tím i celkovou vybranou částku, která činila 196 670 Kč.

Konto Našeho Srdce děkuji všem svým partnerům a podporovatelům, kteří přispěli na další dobrou věc. Jedeme v tom spolu!

Žáci včera

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.