Konto našeho srdce 15.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Kapela Bob a Bobci již 11. rokem pravidelně pořádá charitativní akci s příznačným názvem „Bobování“ při kterém se sejde vždy spousta skvělých lidí a podpoří společně dobrou věc. Především se uskuteční finanční sbírka na transparentní účet, který je založen pro konkrétní podporu vybraného dětského pacienta, kterým letos byla Adélka z Oseka. Společně s Ropáky On Tour jsme přispěli finančně na účet částkou: 37.000,- a dále jsme do aukce přivezli dres Jiřího Šlégra s podpisem, který jsme vydražili za dalších 6.000 Kč a také jsme společně s Ropáky On Tour podpořili nákup 2 hraček, které speciálně pro tento večer uháčkovala paní Eliška Bílková z Chomutova. Hračky i dres si malá Adélka odnesla domů a s tím i celkovou vybranou částku, která činila 196 670 Kč.

Konto Našeho Srdce děkuji všem svým partnerům a podporovatelům, kteří přispěli na další dobrou věc. Jedeme v tom spolu!

Junioři dnes

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Mládež před 2 dny

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Junioři před 3 dny

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Odehrané v 16:00 | Muži
HC VERVA Litvínov