Konto našeho srdce 24.02.2021
Autor: Ondřej Vlk

Konto našeho srdce připravuje již třetí ”Vlasatý zápas”

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit paruku přímo na míru a z pravých lidských vlasů, která jí pomůže náročnou léčbou projít důstojně a v lepší psychické pohodě.
Pomoct můžete i vy, platbou přes QR kód nebo na sbírkový účet 500055892/0800 lze přispět libovolnou částkou. Peníze budou použity na výrobu paruky pro Matyldu a pro další takto nemocné dětské pacienty. I pro letošní ročník se k nám přidali známé osobnosti, kterým není osud nemocných dětí lhostejný. Již brzy vám je budeme postupně představovat.

"Těšíme se na vás všechny v příznivější době opět na stadionu Ivana Hlinky. Děkujeme vám, že v tom jedete s námi," říká duše Konta našeho srdce Libor Weber.
Mládež před 2 dny

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Konto našeho srdce 16.03.2021

Při akci Vlasatý zápas se vybralo 127 636 korun. Pomohli jsme Matyldě a dalším čtyřem dětem

V pátek 5. března proběhl třetí ročník Vlasatého zápasu v rámci utkání Tipsport extraligy proti českobudějovickému Motoru. Společně se spolkem Nové Háro a Nadací Orlen Unipetrol jsme pomáhali pětileté Matyldě Peterkové.