Konto našeho srdce 11.03.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s Women for Women podpořilo mladého Tadeáše

Tadeáš je nejmladším synem klientky spolku Women for Women, který pomáhá samoživitelkám v tíživé životní situaci. Rodina byla dlouhodobě vystavena domácímu násilí a po odchodu od násilníka ještě byli vystaveni několikaletému stalkingu. Tadeášovi je 10 let a přes vše, co si protrpěl, má veselou povahu a skvělý přístup k životu. Především pro odreagování od všech nehezkých zážitků z minulosti si vybral skateboard, který mu může pomoci zapomenout a je jakousi lepší inkluzí mezi své vrstevníky.
Protože si skateboard maminka nemůže finančně dovolit, obrátil se na nás partner Women for Women s žádostí o pomoc. Rozhodli jsme se , že podpoříme mladého Tadeáše a jeho nedosažitelný sen splníme. Tadeáš slíbil, že nám bude posílat fotografie a videa na kterých předvede nové triky, prostě vše co se naučí. Skateboard v černožlutých barvách za klub předal útočník František Gerhát, který hned i zapózoval s Tadeášem. Jedeme v tom spolu!

Rozhovory - Žáci dnes

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?