Konto našeho srdce 28.07.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast na zajištění vozíku. Oslovili jsme společnost REHA 2015, s.r.o., která zareagovala okamžitě a díky vstřícnosti a rychlému jednání připravila na míru speciální invalidní vozík pro třináctiletou Kačenku.

Z transparentního účtu Konta našeho srdce jsme doplatili částku 17.512 Kč a o doplatek do výše 98.706 Kč se již postaral náš partner REHA 2015, s.r.o. prostřednictvím pojišťovny. Za klub invalidní vozík předal vedoucí A-týmu HC VERVA Litvínov Radko Goga a za našeho partnera Lukáš Hlaváček odborný poradce REHA 2015, s.r.o.

Jsme rádi, že i v tomto případě jsme mohli použít k úhradě potřebného vozíku pro Kačenku finanční prostředky i z Vašich dobrovolných příspěvků na charitativní transparentní účet Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov.

Jedeme v tom spolu.

Preview - Junioři včera

Junioři přivítají na svém ledě Energii a Plzeň

Juniory čeká nabitý víkend. V pátek přivítají na svém ledě karlovarskou Energii a v sobotu odehrají duel s Plzní.
Zápasy - Dorost včera

Dorost zvítězil debaklem nad Kladnem

Po dvaceti minutách měla Verva dvoubrankový náskok nad Kladnem, ale ve druhé třetině předvedli litvínovští dorostenci gólovou kanonádu. Podařilo se jim vsítit devět branek a pouze jednu inkasovat. Nakonec si Verva odváží plný počet bodů za vysokou výhru 1:14.
Preview - Dorost před 2 dny

Dorostence čeká další klání, vyráží na zápas s Kladnem

Dorostence čeká další prověrka na venkovní půdě, tentokrát se představí proti Kladnu. Litvínovští míří na kladenský led po porážce s karlovarskou Energiií. Zápas začíná v 15:00 hodin.
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov