Konto našeho srdce 27.07.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Bára si přála pro sebe a svého mladšího brášku nový dětský pokojíček. Oslovili jsme naše partnery, kteří nám pomohli uskutečnit velký sen mladé slečny. Pan Marek Olexa z Teplic položil zcela zdarma zbrusu novou podlahu a pan František Aul, z nábytku Aul Litvínov, pro nás připravil cenově zvýhodněnou nabídku na vybavení celého pokojíčku.

Při samotném předávání nechyběl ani mladší bráška Jindříšek, maminka Jana a za spolek Nové háro předsedkyně Lucie Staňková. Barunka měla z nového pokojíčku velkou radost a nejvíce se jí líbilo nové zrcadlo. Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc, v tomto případě na nový pokojíček onkologické pacientky Barunky.

Jedeme v tom spolu!

Mládež před 3 dny

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics