Konto našeho srdce 27.07.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Bára si přála pro sebe a svého mladšího brášku nový dětský pokojíček. Oslovili jsme naše partnery, kteří nám pomohli uskutečnit velký sen mladé slečny. Pan Marek Olexa z Teplic položil zcela zdarma zbrusu novou podlahu a pan František Aul, z nábytku Aul Litvínov, pro nás připravil cenově zvýhodněnou nabídku na vybavení celého pokojíčku.

Při samotném předávání nechyběl ani mladší bráška Jindříšek, maminka Jana a za spolek Nové háro předsedkyně Lucie Staňková. Barunka měla z nového pokojíčku velkou radost a nejvíce se jí líbilo nové zrcadlo. Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc, v tomto případě na nový pokojíček onkologické pacientky Barunky.

Jedeme v tom spolu!

Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Dnes v 17:30 | Muži
MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE