Konto našeho srdce 15.09.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce společně s Nadací Unipetrol poslalo děti na ozdravný pobyt

S Kontom našeo srdce jsme vyjeli do Starých Splavů za šestnácti dětmi z Dětského domova Hora Svaté Kateřiny, kde si užívaly týdenní ozdravně sportovní pobyt. Na tuto rekreaci pro děti, které nemohly během prázdnin opustit svůj domov, přispěli rovným dílem Nadace Unipetrol a Konto našeho srdce, a to částkou 50.000 Kč. Šek na tuto částku přijeli předat ředitelce domova paní Mgr. Martině Vainholdové a všem dětem ředitelka Nadace Unipetrol paní Lucie Pražáková, Christiana Žibritová a hráči A-týmu Jan Ščotka a Lukáš Doudera.
Nadace Unipetrol připravila pro děti překvápko v podobě mladého chemika Jakuba Štěpánka, studenta VŠCHT, který předvedl několik chemických pokusů a kouzel. Po chemické půlhodince jsme se šli s dětmi projít k pláži, nechyběl tu i Honza Ptáček z ropácké rodiny.  Jsme rádi, že jsme mohli takto společně podpořit šestnáct dětí z Hory Svaté Kateřiny.

Jedeme v tom spolu!

Žáci dnes

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Žáci včera

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Žáci před 2 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.