Konto našeho srdce 17.06.2019
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Od rána se sjížděli účastníci srazu na náměstí Míru v Litvínově a po registraci parkovali v prostorách celého náměstí. Sjeli se sem historická vozidla, motocykly dokonce i speciální vozidla vyrobená na koleně jako například vojenský Jeep pana Havlíka, který vyrobil z malého Fiata. Dopoledne sraz navštívil herec Pavel Nový, který je již dlouholetým patronem celé akce.

Děti a všechny návštěvníky IV. srazu veteránů přivítal maskot HC VERVA Litvínov Vervák a svou účast neodmítl ani Kuba Petružálek, který prozradil svůj veteránský sen a převzal šek na částku 5.000,- Kč od spolku Veteráni Litvínov pro Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov, které pomáhá všude tam, kde je třeba. Rádi bychom poděkovali spolku Veteráni Litvínov za jejich finanční podporu a za důkaz, že v tom jedeme spolu!

Zápasy - Dorost dnes

Třetí prohra v řadě, dorostenci podlehli Vítkovicím 2:5

Černožlutým nadějím se v nadstavbě nedaří. Z posledních pěti utkání se dorostenci radovali pouze dvakrát. V šestém kole ELIOD Extraligy dorostu zavítali mladí chemici do Vítkovic. Ostravané rozhodli o dělbě bodů během první třetiny, kdy se dokázali třikrát prosadit. Hosté reagovali pouze jednou. V dalších částech hry se Vítkovice prezentovaly...
Zápasy - Junioři dnes

Z Boleslavi vítězně! Junioři přetlačili Bruslaře po nájezdech

M l a d á B o l e s l a v - Další zápasový víkend zakončila černožlutá juniorka vítězstvím. Utkání s Mladou Boleslaví přineslo tvrdý boj, navrch měli dlouho domácí. Dvanáct minut před koncem ale vyrovnal Vojtěch Kysela a rozhodnou tak muselo až prodloužení, potažmo samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro chemiky získal Daniel Jouza.
Zápasy - Junioři včera

Junioři nestačili na Liberec, Tygři vyhráli 3:1

L i b e r e c - Junioři nastoupili v rámci 26. kola turnaje O Pohár DHL k utkání na ledě Bílých Tygrů Liberec. První branka padla až v závěru prvního dějství. Jedinou branku Litvínova vstřelil mladý útočník David Skuhrovec, pro kterého to byla první trefa v juniorském dresu.
Odehrané 17:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav