Konto našeho srdce 06.05.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.
V České republice je s tímto typem nádoru první a speciální léčbu musí lékaři konzultovat v zahraničí. Jedna z nich je i chemoterapie, kvůli které přišla o své krásné vlasy. Malá Emmička ztrátou vlasů moc trpěla a bála se, že nebude mít kamarády. Vše změnil dar spolku Nové háro a Konta našeho srdce. Malé bojovnici to moc sluší. Držíme pěsti a přejeme hodně zdraví.

Jedeme v tom spolu!
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři před 3 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.