Konto našeho srdce 04.09.2020
Autor: Libor Weber, Ondřej Vlk

Kontovka odměnila grilovačkou Jirku Puchmeltra

Konto našeho srdce pro uplynulou sezónu přichystalo pro naše fanoušky soutěž „Kontovka“ při které si naši fanoušci, mohli vybrat oblíbeného hráče a platili za jeho kanadské body.
Jirka Puchmeltr si vybral útočníka Jakuba Petružálka a v soutěži Kontovka, přispěj, hraj a bav se tak získal možnost společné grilovačky s oblíbeným hráčem. Konto našeho srdce zajistilo pivo z Rodinného pivovaru Zichovec z Loun a uzenářské speciality od řezníka pana Michala Havelky z Duchcova. Rádi bychom poděkovali našim partnerům a Jirkovi za jeho příspěvek na transparentní účet Konta našeho srdce. Výtěžek „Kontovky“ opět pomůže tam, kde je třeba.

Jedeme v tom spolu!

Zápasy - Dorost včera

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři včera

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři před 2 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov