A-tým 16.12.2021
Autor: Klub

Litvínov se dohodl se Sokolovem. Za Vervu bude do konce sezóny nastupovat Jan Strejček opačným směrem míří Denis Zeman

Vedení Litvínova a Sokolova se dohodlo na výměně obránců. V Litvínově bude do konce sezóny působit litvínovský odchovanec Jan Strejček a za Sokolov bude nastupovat zase jednadvacetiletý obránce Denis Zeman.

Chomutovský rodák letos odehrál za Vervu 24 utkání s bilancí tří asistencí. Osmadvacetiletý Jan Strejček nastoupil v letošní sezóně v Litvínově do 11 duelů, ve kterých zapsal jeden gól a jednu asistenci. „Honza odehrál v extralize výborná utkání a rozhodli jsme se využít možnosti, aby za nás mohl nastupovat pravidelně a nemusel pendlovat mezi kluby. Denis je mladý perspektivní obránce, který může v Sokolově nasbírat zkušenosti ze seniorského hokeje. Navíc by tam měl mít hodně prostoru, což je v jeho hokejovém vývoji důležité. Oba hráči mají vyřízené střídavé starty, takže v případě potřeby mohou do 15. února hrát za Litvínov i za Sokolov,“ vysvětluje generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Zápasy - Junioři před 3 dny

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov