A-tým 10.09.2020
Autor: Klub

Lyszczarczyk v Litvínově pokračovat nebude, Svoboda míří do Ústí

Polský reprezentační útočník v Litvínově neuspěl na zkoušce a v černožlutém dresu dále pokračovat nebude. Upsal se ve své domovině v týmu Podhale Nowy Targ. Litvínovský forvard Přemysl Svoboda míří vypomoci ústeckému Slovanu.
Verva vyzkoušela ve svém kádru polského reprezentačního útočníka Alana Lyszczarczyka, který ale na severu Čech nadále působit nebude. Daadvacetiletý útočník začne sezónu v Polsku. Litvínov uvolnil do Slovanu Ústí nad Labem devatenáctiletého útočníka Přemysla Svobodu.  Litvínovský talent začne sezónu v Chance lize, ale Verva si šikovného forvarda může povolat během sezóny zpět do A-týmu.
Žáci dnes

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Žáci včera

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Žáci před 2 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.