Konto našeho srdce 26.11.2020
Autor: Ondřej Vlk, Libor Weber

Malému Pavlíkovi pomohou dárky, které nadělovalo Konto našeho srdce a partner Sedláček Trucks

Pavlík je desetiletý chlapec, který trpí psychomotorickou retardací. Ke své léčbě potřebuje pomůcky, které nehradí pojišťovna. Z tohoto důvodu nás požádala sestra oddělení dětské neurologické poradny mostecké nemocnice paní Karla Jankovičová o pomoc. S dětským oddělením mostecké nemocnice spolupracujeme už přes rok a v době první vlny koronaviru jsme zajišťovali ochranné pomůcky jako jsou roušky, pláštěnky pro plánované operace a také vozíky na převoz dětských pacientů.
Náš dlouholetý partner a majitel společnosti Sedláček Trucks pan Miroslav Sedláček se rozhodl opět okamžitě pomoci a Pavlíkovi přeposlal na transparentní účet Konta našeho srdce finanční částku převyšující 50% celkových nákladu na pořízení všech potřebných zdravotních pomůcek. Další pomoc nám nabídli sami dodavatelé těchto speciálních pomůcek. Manager společnosti SIV Kladno pan Ing. Ondřej Dudák a za společnost Natur Comfort paní Petra Vokounová nám vytvořili skvělou cenovou nabídku, abychom nakoupili Pavlíkovi všechny potřebné věci. Za Konto našeho srdce pomůcky předal generální ředitel HC VERVA Litvínov Pavel Hynek a za společnost Sedláček Trucks majitel Miroslav Sedláček. Děkujeme všem za pomoc a spolupráci. Pavlíkovi přejeme především hodně zdraví.

Jedeme v tom spolu.

Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Dnes v 17:30 | Muži
MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE