Mládež 31.05.2019
Autor: Ondřej Mach

Marek Slavík si vysloužil pozvánku na kemp reprezentace U17

Minulý rok hrál za reprezentaci do šestnácti let, teď se zase posune o level výš. Marek Slavík je v nominaci na přípravný kemp reprezentace U17, který se uskuteční 13. až 16. června v Třemošné.
Sedmnáctka v červnu pořádá dva kempy - první v Třemošné a druhý v Ostravě-Porubě. Slavík se zúčastní toho prvního, který startuje 13. června. Hráče nově povede jako hlavní trenér karlovarský Václav Eismann, jenž u ročníku 2003 loni působil jako asistent.

Šestnáctiletý útočník v uplynulé sezoně za dorost odehrál 27 utkání a připsal si rovných 50 bodů za 24 branek a 26 asistencí. Na přelomu roku debutoval v reprezentační kategorii U16, v pěti duelech vstřelil dvě branky.

Nominace na kemp v Třemošné:

Brankáři:
Oliver Šatný (Mladá Boleslav), Lukáš Klika (TUTO Turku, Finsko), Daniel Král (Liberec).

Obránci:
David Jiříček (Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Jiří Ticháček (Kladno), Martin Böhm, Jakub Šedivý (oba Liberec), David Moravec, Marek Chvátal (oba Jihlava)

Útočníci:
Dominik Soukup, David Špaček, Marcel Marcel (všichni Plzeň), Petr Moravec, Lukáš Pajer (oba Hradec Králové), Petr Gajda, David Putz (oba Liberec), Matouš Menšík (Jihlava), Alexander Remeš (Karlovy Vary), Jan Krupička (Sparta Praha), Jakub Altrichter (Slavia Praha), Daniel Herčík (Pardubice), Marek Slavík (Litvínov)
Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.