Dorost 10.06.2019
Autor: Petr Význer

Martin Tvrzník: Hlavním cílem pro příští rok je postup do play off

Kolik hráčů nastoupilo do letní přípravy a jak probíhá? A cíle pro příští sezonu? To vše se dozvíte v rozhovoru s trenérem dorostu Martinem Tvrzníkem.

Jak se vám líbily výkony vašich svěřenců v uplynulé sezoně?

Někteří hráči naše očekávání předčili, ale od jiných jsme očekávali a očekáváme více.

Po základní části jste skončili na třetím místě. Jste s tímto umístěním spokojený?

S umístěním ano, protože jsme si tím zajistili postup do play off, ale s výkonem v některých zápasech už tolik ne. Pořád věříme, že tento tým má rozhodně na víc.

Umístění v druhé části sezony už tak dobré nebylo. Co za výkonnostním propadem stálo?

Určitě zhoršení klíčových hráčů, které jsme nebyli schopni nahradit, což je pro nás určitě varování do příští sezony.

Byl jste na konci ročníku spokojen s nasazením týmu?

To souvisí s odpovědí na předešlou otázku. Čekali jsme, že hráči, kteří dostali více prostoru, se s tím poperou lépe.

V play off jste s Plzní svedli velmi dobrý boj, ale i přes to úspěch nepřišel. Věřil jste, že můžete postoupit dál?

Ano, věřili jsme, že Plzeň porazíme. Kluci oba zápasy odmakali a odehráli na 110 %.

Teď k nadcházející sezoně. S jakými cíli do ní tým vstoupí?

První cíl bude postoupit a nehrát o záchranu. Teprve potom se můžeme bavit o dalších cílech. Tím bude zlepšit dovednosti hráčů, aby byli co nejlépe připravení do dalších let.

Jak zatím probíhá letní příprava?

Příprava probíhá podle plánu. Kluci trénují každý den a snažíme se, aby je příprava v rámci možností bavila a byla pestrá.

Kolik hráčů do přípravy nastoupilo?

Třicet dva hráčů.

Bude se složení týmu výrazně lišit oproti minulému ročníku nebo bude vypadat stejně?

Tým bude podobný, protože ročníky zůstávají. Šanci ale dostanou i hráči B-týmu. Popřípadě hráči nižšího ročníku.

Na kolik přáteláků se můžou fanoušci těšit?

Přáteláky odehrajeme s Mladou Boleslaví a Kladnem. Dále odehrajeme velký turnaj v Litvínově a ještě jednáme o účasti na jednom turnaji.
Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.