A-tým 24.01.2023
Autor: Petr Koukal

Matěj Chalupa odchází do Mountfieldu

Litvínovský útočník odchází do východočeského klubu na hostování do konce letošního ročníku hokejové extraligy.

Matěj Chalupa přišel do litvínovského kádru v říjnu 2021, když se rozhodl vrátit ze zámoří. Za chemiky od té doby odehrál 41 extraligových zápasů, ve kterých nasbíral 10 bodů (5+5). Celkem má v české nejvyšší hokejové soutěži odehráno 184 zápasů, které nasbíral v dresech čtyř klubů. Debutoval v Plzni, přes 100 startů zaznamenal právě v Hradci Králové a další přidal během hostování v Karlových Varech v tomto ročníku.

Kromě extraligy nastupoval v této sezóně čtyřiadvacetiletý útočník také v Chance lize. Na střídavé starty vypomáhal v první lize pražské Slavii.

Zápasy - Junioři 14.12.2022

Junioři si z Moravy žádné body nevezou, proti Olomouci padli 4:3

Zápas s posledním týmem tabulky vítězství nepřinesl. První třetina zápasu byla pouze zahřívací. Góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy se Olomouci podařilo nahnat náskok 3 branek. Ovšem ne na dlouho. Dva góly padly i ze strany hostů, kdy se podařilo skórovat Hocelíkovi s Bednaříkem. Ve třetí třetině dokonce Litvínov stav vyrovnal. V poslední...
Zápasy - Junioři 10.12.2022

Junioři dnes prohráli s Pardubicemi

Litvínovským juniorům dnes nepřálo štěstí. Pardubicím se podařilo nad domácími zvítězit 1:5. Odváží si tedy z Litvínova cennou výhru.
Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.