Rozhovory 12.01.2019
Autor: Tereza Čubanová

Michael Petrásek: Rozhodl takový šťastný gól

Verva padla na domácím ledě proti soupeři z Hradce Králové jen těsným výsledkem 2:1. Tým byl zasažen početnou marodkou, dostali tedy šanci mladíci z Litoměřic. V brance se opět představil Michael Petrásek, který předvedl 27 zákroků! ”Většinou takové vyrovnané zápasy rozhodnou náhodné góly a dnes jsme ho dostali my. Škoda,” zhodnotil zápas gólman Petrásek.
Ač litvínovský tým nastoupil do zápasu oslaben marodkou svých hráčů, utkání bylo vyrovnané. Na ledě se představili mladíci Helt, Havelka a Jícha. V utkání se zranil obránce Romančík, takže se nejspíše na následující zápas přidá k ostatním zraněným hráčům. Jediný gól za Vervu vstřelil Viktor Hübl. Michael Petrásek pustil za svá záda pouze dvě střely. "Na začátku to vypadalo, že to bude pěkná přestřelka. Poté se to nějak ustálilo a postupem času bylo vidět, že rozhodne asi jeden nebo dva góly. Ten jsme bohužel dostali my," popsal průběh utkání Michael Petrásek.

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.