Mládež 21.03.2019
Autor: Ondřej Mach

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Ve čtvrtek 21. března byla oznámena širší nominace reprezentace do osmnácti let na přípravné kempy před dubnovým mistrovstvím světa. Figuruje v ní i litvínovský talent Jan Myšák, který obdržel pozvánku na oba kempy konané v Kravařích. Ten první bude probíhat od 27. do 31. března, následně se reprezentace U18 sejde od 3. do 9. dubna. Druhý kemp uzavřou dva přátelské zápasy proti výběru Slovenska.

Myšák odehrál téměř celou sezonu za litvínovský A-tým, v extralize nastoupil k 35 utkáním a zapsal 14 bodů (6+8). V pár zápasech vypomáhal i černožluté juniorce, kde pokaždé zářil a zaznamenal v 9 duelech celkem 21 bodů (13+8).

Přípravné kempy by mohly napovědět o konečné nominaci na blížící se mistrovství světa do osmnácti let.

Český program MS:

18.4. 15:30 CZE-BEL

20.4. 15:30 SUI-CZE

21.4. 15:30 FIN-CZE

23.4. 19:30 CZE-CAN
Žáci před 2 dny

Zlatí třeťáci na multisportovním turnaji ve Varech

Třetí třída zakončila uplynulou sezonu účastí na Velikonočním multisportovním turnaji v Karlových Varech. S ostatními týmy poměřila síly v hokeji, plavání, atletice a fotbale. Nakonec obsadila celkové první místo.
Rozhovory - Junioři 19.04.2019

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.