Mládež 08.06.2019
Autor: Ondřej Mach

Myšák s Balážem součástí reprezentace U18

Dva pravidelné reprezentanty čeká další reprezentační sraz. Jan Myšák a Ondřej Baláž byli nominováni na první přípravný kemp reprezentace do osmnácti let.
Kemp bude probíhat od 22. do 27. června v Rokycanech. V nominaci mimo jiné mezi náhradníky figuruje ještě jeden litvínovský zástupce - Lukáš Stehlík.

Jan Myšák má za sebou první sezonu v litvínovském A-týmu. Nejpovedenější částí ročníku se však pro talentovaného útočníka stalo play out, ve kterém byl nejproduktivnějším hráčem. V závěru sezony ještě s osmnáctkou absolvoval mistrovství světa.

Ondřej Baláž většinu uplynulého ročníku strávil v juniorce, debut v extralize si odbyl v posledním klání play out. S kategorií U17 se mu podařilo zvítězit na Evropském olympijském festivalu mládeže v Sarajevu, litvínovský bek byl mimo jiné vyhlášen nejlepším obráncem turnaje.

Nominace na kemp v Rokycanech

Brankáři (4):
Jan Bednář (Karlovy Vary), Nick Malík (Třinec), Pavel Čajan (Liberec), Jakub Málek (Vsetín).

Obránci (12):
Filip Kovář, Jan Hampl (oba Liberec), Ondřej Baláž (Litvínov), Dominik Vacík (Mladá Boleslav), Václav Svach (České Budějovice), Stanislav Svozil (Kometa Brno), Marek Bláha (Sparta Praha), Daniel Malák, Vladimír Kremláček (oba Plzeň), Michal Hrádek (Pardubice), Tadeáš Talafa (Zlín), Jakub Hamšík (Lidingö Vikings, Švédsko).

Útočníci (18):
Štěpán Macháček, Pavel Matěj (oba Třinec), Jan Cikhart (Liberec), Jan Myšák (Litvínov), Ivan Ivan (Vítkovice), Tomáš Chlubna (Jihlava), Tobiáš Handl, Daniel Ministr (oba Olomouc), Michal Gut, Stanislav Vrhel (oba Chomutov), Michal Simon (Mladá Boleslav), Pavel Novák (České Budějovice), Jakub Malý, Erik Meluzín (oba Kometa Brno), Jakub Konečný (Sparta Praha), Sebastián Malát (Plzeň), Dominik Luža (Zlín), Dominik Binias (Fribourg-Gottéron, Švýcarsko)
Konto našeho srdce dnes

VIDEO: Konto našeho srdce pomáhalo tam, kde je třeba

Podívejte se s námi ve videu, kde všude Konto našeho srdce pomohlo. Děkujeme všem partnerům a Vám fanouškům, že společně s námi pomáháte tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Žáci včera

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.