Mládež 08.06.2019
Autor: Ondřej Mach

Myšák s Balážem součástí reprezentace U18

Dva pravidelné reprezentanty čeká další reprezentační sraz. Jan Myšák a Ondřej Baláž byli nominováni na první přípravný kemp reprezentace do osmnácti let.
Kemp bude probíhat od 22. do 27. června v Rokycanech. V nominaci mimo jiné mezi náhradníky figuruje ještě jeden litvínovský zástupce - Lukáš Stehlík.

Jan Myšák má za sebou první sezonu v litvínovském A-týmu. Nejpovedenější částí ročníku se však pro talentovaného útočníka stalo play out, ve kterém byl nejproduktivnějším hráčem. V závěru sezony ještě s osmnáctkou absolvoval mistrovství světa.

Ondřej Baláž většinu uplynulého ročníku strávil v juniorce, debut v extralize si odbyl v posledním klání play out. S kategorií U17 se mu podařilo zvítězit na Evropském olympijském festivalu mládeže v Sarajevu, litvínovský bek byl mimo jiné vyhlášen nejlepším obráncem turnaje.

Nominace na kemp v Rokycanech

Brankáři (4):
Jan Bednář (Karlovy Vary), Nick Malík (Třinec), Pavel Čajan (Liberec), Jakub Málek (Vsetín).

Obránci (12):
Filip Kovář, Jan Hampl (oba Liberec), Ondřej Baláž (Litvínov), Dominik Vacík (Mladá Boleslav), Václav Svach (České Budějovice), Stanislav Svozil (Kometa Brno), Marek Bláha (Sparta Praha), Daniel Malák, Vladimír Kremláček (oba Plzeň), Michal Hrádek (Pardubice), Tadeáš Talafa (Zlín), Jakub Hamšík (Lidingö Vikings, Švédsko).

Útočníci (18):
Štěpán Macháček, Pavel Matěj (oba Třinec), Jan Cikhart (Liberec), Jan Myšák (Litvínov), Ivan Ivan (Vítkovice), Tomáš Chlubna (Jihlava), Tobiáš Handl, Daniel Ministr (oba Olomouc), Michal Gut, Stanislav Vrhel (oba Chomutov), Michal Simon (Mladá Boleslav), Pavel Novák (České Budějovice), Jakub Malý, Erik Meluzín (oba Kometa Brno), Jakub Konečný (Sparta Praha), Sebastián Malát (Plzeň), Dominik Luža (Zlín), Dominik Binias (Fribourg-Gottéron, Švýcarsko)
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.