A-tým 02.12.2019
Autor: O. Vlk, J. Švarc, J. Jindra

”NEJ” Adama Jánošíka

Hokejový zpravodaj Brejk z nědělního utkání s Vítkovicemi opět obsahoval kvíz na hráče A-týmu! Na otázky odpovídal obránce Adam Jánošík.
V našem videu "NEJ" Adama Jánošíka přinášíme na kvíz odpovědi. Zajímá vás, jaké je pro něj nejtěžší české slovo? Kdy se Adam Jánošík poprvé postavil na brusle nebo co ho dostane ze špatné nálady? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších se dozvíte v našem dotazníku "NEJ" Adama Jánošíka. Nezapomeňte na soutěž v Brejku o NHL 2020!

"NEJ" Adama Jánošíka:

Zápasy - Junioři dnes

Junioři nestačili na Liberec, Tygři vyhráli 3:1

L i b e r e c - Junioři nastoupili v rámci 26. kola turnaje O Pohár DHL k utkání na ledě Bílých Tygrů Liberec. První branka padla až v závěru prvního dějství. Jedinou branku Litvínova vstřelil mladý útočník David Skuhrovec, pro kterého to byla první trefa v juniorském dresu.
Žáci dnes

OSMIČKA: Plichta v Litoměřicích a nadílka Mostu

Žáci litvínovské osmé třídy za sebou mají další dva zápasy, a to znamená jediné: je čas na mládežnický přehled. Osmáci na konci listopadu remizovali v Litoměřicích s tamním Stadionem, týden nato si spravili chuť vysokým domácím vítězstvím proti Mostu.
Preview - Dorost dnes

Dorost čeká dlouhá cesta do Ostravy

Dorostenci se v Ostravě proti Vítkovicím pokusí přerušit krátkou šňůru dvou proher v řadě. Tvrzníkovým svěřencům se zatím v nadstavbě nepovedlo vyhrát na hřišti soupeře, což je nelichotivá série, jež by měla být konečně přerušena. Zápas se odehraje na ledě Vítkovic v sobotu 14.12. od 16:30.
Odehrané 17:00 | Jun.
Bílí Tygři Liberec