A-tým 07.10.2019
Autor: O. Vlk, J. Švarc, J. Jindra

”NEJ” Viktora Hübla

Ve třetím letošním vydání hokejového zpravodaje Brejk jsme pro vás opět připravili kvíz! Na netradiční otázky tentokrát odpovídal matador litvínovského klubu Viktor Hübl.
V našem videu "NEJ" Viktora Hübla vám přinášíme na kvíz odpovědi. Zajímá vás, kdy měl první rande? Jaké má Viktor Hübl rituály nebo jaké bylo jeho první auto? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších se dozvíte v našem dotazníku "NEJ" Viktora Hübla.

"NEJ" Viktora Hübla:

Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Konto našeho srdce 06.05.2020

Konto našeho srdce spolu se spolkem Nové háro pomohly malé Emmičce

Paruku z pravých vlasů předala předsedkyně spolku Nové háro Lucie Staňková čtyřleté Emmičce Benešové. Malou pacientku trápí vzácný druh nezhoubného nádoru mozku a centrální nervové soustavy.